NAKŁADKI WYBIELAJĄCE ZĘBY

Stomatologiczna nazwa naszego produktu to szyny wybielające.

Są to nakładki wybielające zęby wykonane dzięki certyfikowanej wiedzy techników dentystycznych. Szyny wybielające są wykonane specjalnie na bazie kształtu Twoich zębów. Cecha ta umożliwia nam podejście do każdego klienta indywidualnie, co gwarantuje najlepszą skuteczność i komfort. Codziennie wykonujemy nasze produkty dla lekarzy stomatologów oraz klientów indywidualnych.

Wybielanie zębów możemy wykonać w ciągu dnia, w pracy lub w domu oraz podczas spania. Dzięki przezroczystemu materiałowi nakładki wybielające Dent-Guard są praktycznie niewidoczne.

Wybielanie nakładkowe jest bezpieczną metodą wybielania zębów stosowaną przez stomatologów.

Raz zakupione nakładki wybielające będą służyć już na długie lata.

Po dokonaniu zakupu wysyłamy do Ciebie specjalny zestaw do samodzielnego pobierania wycisku zębów. Na podstawie kształtu Twoich zębów wykonamy dla Ciebie spersonalizowany produkt.

Nakładki wybielające zęby
KUP TERAZ

ŻEL WYBIELAJĄCY ZĘBY

Preparaty które stosujemy do wybielania zębów to Dr. Martin Schwarz lub Opalescence Ultradent. Formuła żelów opiera się na nadtlenku karbamidu, zawiera także azotan potasu zmniejszający nadwrażliwość zębów. Najnowsza generacja preparatu zawiera ACP, które odbudowuje szkliwo. Dzięki zastosowaniu najlepszych preparatów i najwyższej jakości nakładek wybielających, wybielanie zębów w domu przeprowadzisz w 100% bezpiecznie i skutecznie.

Żel wybielający zęby Dr. Martin Schwarz
SPOSÓB UŻYCIA


1
. Przed każdorazowym użyciem dokładnie szczotkujemy zęby.

2. Niewielką ilość żelu wybielającego należy umieścić w nakładkach od strony wargowej zębów. Na każdy ząb nakładamy ilość żelu odpowiadającego ziarenku pieprzu o średnicy 2mm. 

Nakładki wybielające zęby

3. Nakładki należy umieścić na zębach we właściwej pozycji. Jeżeli żel wypłynie na dziąsło, należy go usunąć za pomocą suchej szczoteczki do zębów, palcem lub chusteczką.

4. W przypadku żelu Dr. Martin Schwarz 38%, nakładki pozostawiamy na 20-30min.

Wybielając przy użyciu Opalescence 16%, szyny powinny być nałożone na 4-8 godzin.

5. Podczas noszenia nakładek z żelem, nie należy spożywać posiłków, pić i palić.

6. Po zakończeniu noszenia nakładek, należy wypłukać zęby wodą z resztek żelu i odczekać 15-30 minut zanim umyjemy zęby albo zaczniemy spożywać posiłek.

7. Nakładki wybielające czyścimy pod ciepłą wodą lecz nie gorącą, ponieważ może ulec odkształceniu. Do mycia szyn możemy się posłużyć wacikami do uszu lub czystą nie używaną szczoteczką do zębów.

Czynność powtarzamy tak często aż uzyskamy zadowalający stopień wybielenia.  Zazwyczaj trwa to do 4-14 dni.

Nakładki wybielające
Wybielanie zębów

Bezpieczeństwo

Wybielanie nakładkowe jest w pełni bezpieczne. Metoda ta nie osłabia odporności na próchnicę, nie powoduje zmian w strukturze zęba oraz nie wywoła stanu zapalnego miazgi.

Przygotowanie

Przed przystąpieniem do wybielania zębów, pacjent powinien udać się do stomatologa w celu kontroli zębów. Czasami muszą zostać usunięte stare lub nieszczelne wypełnienia. Żel nie zmieni koloru mostów, koron, licówek oraz wypełnień. Dlatego po zakończeniu wybielania, kiedy kolor zębów się ustabilizuje można wymienić wypełnienia na nowy odcień uzębienia.

Biała Dieta

W czasie trwania wybielania oraz dwa tygodnie po kuracji, zalecana jest tzw. "Biała Dieta". Należy ograniczyć lub wyeliminować na ten czas napoje i pokarmy powodujące przebarwienia (Kawa, czerwone wino, mocna herbata, napoje typu coca-cola, soki owocowe). Należy także zrezygnować z palenia papierosów. Wskazanymi pokarmami będzie drób, pieczywo, biały makaron, ryby.

Skutki uboczne

Czasami może wystąpić nadwrażliwość zębów. Jest to normalne uczucie towarzyszące przy każdej metodzie wybielania zębów. Polecamy stosować na ten czas pastę na nadwrażliwość zębów.

GOTOWE ZESTAWY
Gotowy zestaw nakładki wybielające zęby opalescence
Gotowy zestaw nakładki wybielające zęby opalescence
Jak wygląda proces zamówienia?

Po dokonaniu zakupu, najpierw wysyłamy do Państwa zestaw do pobrania wycisku uzębienia.

Pobieranie wycisku jest bardzo proste i każdy sobie z tym poradzi bezproblemowo. Masę wyciskową podobną do plasteliny, wkładamy do formy i następnie nakładamy ją na zęby. Całość trwa niecałe 5 minut.

W przypadku zamówień międzynarodowych, paczka będzie przygotowana do odesłania. Należy tylko udać się do urzędu pocztowego.

Po odesłaniu wycisków do pracowni, rozpoczynamy pracę nad szynami. Czas wykonania to do 7-14 dni roboczych. (W przypadku szybszej realizacji prosimy o informację.)

Pobieranie wycisku zębów pod nakładki wybielające

Pobranie wycisku jest fundamentem do wykonania nakładek wybielających. Dzięki temu będziemy mogli stworzyć model waszego uzębienia w pracowni i rozpocząć pracę.

Pobieranie wycisku jest bardzo proste i każdy sobie z tym poradzi bezproblemowo. Masę wyciskową podobną do plasteliny, wkładamy do formy i następnie nakładamy ją na zęby. Całość trwa niecałe 5min.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas zestaw z instrukcją do samodzielnego pobrania wycisku zębów. 

Poniżej prezentujemy filmik instruktażowy jak pobrać sobie wycisk zębów.