Retainer - wann ist er notwendig?

Retainer

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na leczenie ortodontyczne, aby poprawić wygląd i funkcje swoich zębów. Po zakończeniu tego procesu, często konieczne jest noszenie retainera, czyli specjalnej szyny retencyjnej, aby utrzymać osiągnięte efekty. Ale kiedy dokładnie retainer staje się niezbędny, i dlaczego warto zamówić go przez sklep Dent-Guard?

Kiedy potrzebujemy retainera?

Po zakończeniu leczenia ortodontycznego, np. za pomocą aparatów stałych lub nakładek przezroczystych, zęby pacjenta osiągają pożądane położenie. Jednakże, po usunięciu aparatów, zęby mogą mieć tendencję do powrotu do swojej pierwotnej pozycji. Dlatego też konieczne jest stosowanie retainera, który utrzyma zęby w prawidłowym ustawieniu.

Zamawiając przez Dent-Guard, otrzymujesz profesjonalny retainer bez wychodzenia z domu

Sklep Dent-Guard oferuje szeroki wybór profesjonalnych retainerów, które można zamówić online, bez konieczności wychodzenia z domu. Nasze produkty są wykonywane na zamówienie na bazie wycisku zębów Klienta, co gwarantuje idealne dopasowanie i maksymalną skuteczność.

Dlaczego warto zamówić retainer przez Dent-Guard?

1. Profesjonalizm: Nasze retainery są projektowane i wykonywane przez doświadczonych specjalistów, co gwarantuje ich wysoką jakość i skuteczność.

2. Bezpieczeństwo: Dzięki wykonaniu retainera na bazie indywidualnego wycisku zębów, masz pewność, że produkt będzie idealnie dopasowany do Twojej jamy ustnej, co zapewni maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

3. Wygodna dostawa: Zamawiając przez nasz sklep internetowy, unikasz konieczności wizyt w gabinecie stomatologicznym. Otrzymasz swój retainer bezpośrednio do domu, co jest wygodne i oszczędza czas.

4.Zestaw wyciskowy w pierwszym kroku: Już na samym początku zamówienia otrzymasz zestaw wyciskowy, który umożliwi Ci samodzielne pobranie wycisku zębów. Dzięki temu Twój retainer będzie wykonywany na bazie indywidualnego wycisku, podobnie jak w przypadku retainerów wykonywanych w gabinecie stomatologicznym. Otrzymasz więc produkt, który jest idealnie dopasowany do Twojej jamy ustnej, zapewniając maksymalną skuteczność i komfort noszenia.

Podsumowanie

Retainer, czyli szyna retencyjna, jest niezbędnym elementem po zakończeniu leczenia ortodontycznego, aby utrzymać efekty osiągnięte dzięki aparatowi. Zamawiając retainer przez sklep Dent-Guard, otrzymujesz profesjonalny produkt, wykonany na bazie indywidualnego wycisku zębów, bez wychodzenia z domu. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami przez wiele lat.